menusearch
hogoogi.ir

درباره من

header
(5)
(2)
درباره من

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم تمدن امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش حقوقدانان برگزیده  به کارگیری توان و تجربه های افزون شده
بر آموخته های دیرین توانسته ایم بر کیفیت بررسی موارد حقوقی بیفزاییم
، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .
از دیدگان مراجعین ، تجربه ، بهره برداری ازعلم و  نوع  خدمات در جهان و دقت در فراهم نمودن بهترین شیوه ها دررسیدگی مسائل حقوقی با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه  مردم داری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .

 

بهره گیری از دانش و اعتبار افراد آگاه، متخصص، بیطرف، معتبر و با انصاف، برای حل و فصل اختلافات موجود یا رضایت به انجام داوری آنها برای اختلافات احتمالی آینده، همواره در بین کسبه، بازاریان و فعالان اقتصادی ایران، مرسوم بوده و هست. داور، بر خلاف قاضی، قدرت و اعتبار خود را از اراده طرفین اختلاف میگیرد. این طرفین قرارداد و اختلاف، هستند که به جای حل اختلاف از طریق قاضی، توافق میکنند که اختلافات خود را از طریق داوری که نسبت به دانش، انصاف و سرعت رسیدگی او در حل اختلاف، آگاهی و اطمینان دارند و خودشان او را انتخاب کرده اند حل و فصل نمایند.

موسسه حقوقی داوری  بین المللی  سیف الدین بازوند با متشکل نمودن افراد متخصص و از طریق ارائه خدمات تخصصی و متنوع به صورت آنلاین، مزایای زیر را به مخاطبان خود ارائه مینماید:

۱- داوری تخصصی در بیش از ۱۵ زمینه مختلف با نگاه همه  جانبه حقوقی، فنی، مالی و مدیریتی

۲- سرعت بیشتر در رسیدگی در عین هزینه کمتر نسبت به دادرسی قضایی

۳- دسترسی همیشگی طرفین به داور در طول مدت رسیدگی

۴- ارائه مشاوره تخصصی به داوران و طرفین داوری برای صدور رأی قانونی

۵-وکالت در دعاوی حقوقی ،کیفری،اداری و...

ارائه خدمات برخط داوری (آنلاین)

 

 

 

 

مرتبط با این بخش
درباره من